×
UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ >
DR KAROL PNIEWSKI
INMEDICA
tp
Dr Karol Pniewski
Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Absolwent anglojęzycznego Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywał również podczas wymiany naukowej na Uniwersytecie Reya Juana Carlosa w Madrycie. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych z zakresu medycyny estetycznej m.in. Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress w Monte Carlo czy International Master Course on Aging Science w Paryżu.
Uzyskał certyfikację prestiżowej francuskiej organizacji chirurgów plastycznych IUFC. Aktywny wykładowca konferencji naukowych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.
Dr Karol Pniewski stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w niechirurgicznych technikach liftingujących twarzy i poprawie jakości skóry przy użyciu kwasu hialuronowego, biostymulatorów tkankowych oraz mezoterapii.
Znany wśród pacjentek z perfekcyjnych zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej. Posiada doświadczenie kliniczne w zakresie leczenia chorób skóry, w szczególności dermatoz zapalnych takich jak łuszczyca, AZS, trądzik.


Sprawdź
Listę zabiegów
oraz ich
cennik
Nie zwlekaj
z wizytą
i umów się
już dziś