×
UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ >
LEKARZE W
INMEDICA
tp
Dr n. med. Tomasz Pniewski
Dr n. med. Tomasz Pniewski jest specjalistą dermatologiem, lekarzem akademickim zatrudnionym w Warszawskiej Akademii Medycznej w Klinice Dermatologii. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym. Dermatologią estetyczną zajmuje się od wielu lat, odbywał także paroletnie staże w Stanach Zjednoczonych. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zabiegowej dermatologii, specjalizuje się w zabiegach „odmładzających”, najnowszymi technikami usuwania zmarszczek materiałami wypełniającymi oraz nićmi liftingującymi.
Dr Pniewski znany jest wśród pacjentek z perfekcyjnych zabiegów powiększania i modelowania ust. Razem z żoną stomatolog Katarzyną Chojnacką- Pniewską prowadzi od 1994 roku centrum medyczne INMEDICA.
ip
Dr Tomasz Konończuk
Lek. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”. Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej lek. Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.
Zabiegi, w których specjalizuje się dr Tomasz Konończuk:
Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych lek. Konończuka są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.
Dodatkowo lek.  Konończuk odnosi sukcesy w usuwaniu tatuaży oraz w leczeniu przebarwień przy wykorzystaniu najnowszego lasera Fotona Q-Switched.
Sprawdź
Listę zabiegów
oraz ich
cennik
Nie zwlekaj
z wizytą
i umów się
już dziś