×
UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ >
STOMATOLODZY W
INMEDICA
kcp
Dr Katarzyna Chojnacka-Pniewska
Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę i umiejętności praktyczne doskonaliła również w USA, nostryfikując dyplom stomatologa na Uniwersytecie New York University w Nowym Jorku. Ukończyła specjalizację ze stomatologii ogólnej w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Uzyskała ponad 50 certyfikatów potwierdzających jej rozwój zawodowy w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji i chirurgii.
Posługuje się biegle językiem angielskim. Z powodu uzdolnień artystycznych szczególnie specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce. Wspólnie z mężem dermatologiem Tomaszem Pniewskim prowadzi od 1994 roku centrum medyczne INMEDICA.
ip
Dr Iwona Pycka
Ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarsko- dentystycznym. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, protetyki i chirurgii. Znana jest szczególnie z dobrego podejścia do małych pacjentów i osiągnęła wiele sukcesów w leczeniu dzieci. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Zainteresowania: dobra książka, kino, giełda walutowa
kcp
Dr Wojciech Lelito
Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, na kierunku lekarsko- dentystyczny. Jest uczestnikiem licznych kursów, szkoleń i konferencji z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej i endodoncji mikroskopowej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi podróże i dobrą książkę.
Sprawdź
Listę zabiegów
oraz ich
cennik
Nie zwlekaj
z wizytą
i umów się
już dziś